Szafki stojące do łazienki mają szerokie zastosowanie

Szafki stojące do łazienki to praktyczne meble łazienkowe, które przydadzą się w takim wnętrzu. Zależnie od wybranego modelu mogą posłużyć do przechowywania kosmetyków, ręczników kąpielowych, środków czystości czy brudnej odzieży. Biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby oraz wielkość łazienki, odpowiednie szafki stojące do łazienki można wybrać z naszej bogatej oferty ich kształtów i modeli. Szafki stojące… Czytaj dalej Szafki stojące do łazienki mają szerokie zastosowanie

Trendy w wyposażeniu łazienki – jakie umywalki sa teraz modne?

W wyposażeniu łazienek trendy zmieniają się wolniej, niż gdy mówimy o innych pomieszczeniach, dłużej dominują tu elementy tradycyjne. Jednak moda dosięga też łazienek. Jakie umywalki są dziś popularne/ Oto najciekawsze trendy związane z wyposażeniem łazienki. Nietypowe materiały i kolory Klasyka to biała umywalka ceramiczna. Dziś coraz częściej uważana jest za nieco nudną i banalną. Modne… Czytaj dalej Trendy w wyposażeniu łazienki – jakie umywalki sa teraz modne?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Łazienka

Nietypowe szafki łazienkowe

Mogłoby się wydawać, że aranżacje łazienkowe sa odporne na trendy. Rzeczywiście, dominuje klasyka – wszechobecna lśniąca biel, niekiedy nieco naturalnego drewna w stylu skandynawskim, do tego kafelki i szkło. A jednak można inaczej! Także w urządzaniu łazienki możemy wykorzystać elementy nietypowe, użyć własnoręcznie odrestaurowanych mebli (niekoniecznie oryginalnie przeznaczonych do tego pomieszczenia) i postawić na wnętrzarskie… Czytaj dalej Nietypowe szafki łazienkowe

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Łazienka

Lustro do łazienki – zabudowane czy z ramą?

Trudno wyobrazić sobie łazienkę bez lustra. To nie tylko element niezbędny pod względem funkcjonalnym, jak i dodatek, który ma niebagatelny wpływ na wygląd pomieszczenia. Dobrze dopasowane lustro może podkreślić charakter łazienki i sprawić, że wnętrze wygląda na dopracowane w każdym calu. Jak połączyć estetykę i funkcjonalność? Podpowiadamy, jaki rodzaj lustra do łazienki wybrać. Przede wszystkim… Czytaj dalej Lustro do łazienki – zabudowane czy z ramą?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Łazienka

Szafka pod umywalkę – na co zwrócić uwagę?

Komfort korzystania z łazienki w dużej mierze zależy od tego, jak umeblujemy to pomieszczenie. Szczególnie ważna jest strefa umywalki. Jak wybrać szafkę pod umywalek, by łazienka była funkcjonalna, a przestrzeń optymalnie wykorzystana? Projektując przestrzeń wokół, umywalki przede wszystkim musimy wziąć pod uwagę metraż. Dobrze, jeśli do umywalki jest wygodny dostęp z każdej strony pozwalający choćby… Czytaj dalej Szafka pod umywalkę – na co zwrócić uwagę?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Łazienka