Stoły okrągłe rozsuwane idealny do małego mieszkania

stół rozkładany okragły

Aranżowanie pomieszczenia, w którym na co dzień spożywa się posiłki, wymaga starannego przemyślenia. Warto wyposażyć to wnętrze w funkcjonalne stoły okrągłe rozsuwane, przy których usiądą nie tylko domownicy, ale także zaproszeni goście.

Coraz więcej osób decyduje się na posiadanie jadalni lub też wydzielonego miejsca, w którym można celebrować wspólne posiłki bądź też organizować przyjęcia w większym gronie osób. Pomieszczenia przeznaczone do tego celu muszą być wyposażone w odpowiednio dobrane meble. Do tej kategorii należą z pewnością oferowane przez nas stoły okrągłe rozsuwane. Nie zajmują one zbyt wiele powierzchni, ponieważ można je dopasować do metrażu danego salonu, jadalni bądź kuchni. Posiadamy stoły okrągłe rozsuwane w stylu vintage, loftowym, tradycyjnym lub Glamour. Wyroby te są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, kształtach i rozmiarach do wyboru. Nasze stoły okrągłe rozsuwane mogą mieć podstawę wykonaną z elementów drewnopodobnych bądź połączonych ze sobą kątowników, pokrytych proszkowo farbą w kolorze czarnym lub białym.

Stoły okrągłe rozsuwane z podstawą z litego drewna lub metalu

Zapoznając się z ofertą naszego sklepu internetowego, warto zwrócić uwagę na okrągły rozkładany stół drewniany 100 cm Sorbus. Jest to mebel, który może znaleźć się w jadalni lub w salonie, podzielonym na strefę wypoczynkową i miejsce przeznaczone do celebrowania posiłków. Ten stolik okrągły rozkładany jest dostępny w kolorze miodowego dębu. Wyrób ten wykonano z okleiny naturalnej. Z kolei blat powstał z wytrzymałej płyty MDF. Nogi, które ma stolik okrągły rozkładany z kolekcji Sorbus, stworzono z litego drewna bukowego. Osobom, którym zależy na wyposażeniu jadalni lub salonu w meble w kolorze białym, pragniemy polecić rozkładany stół z lakierowanym blatem Edward 100 x 100 cm biały + dąb miodowy. To atrakcyjne cenowo produkt, który został wykonany z płyty MDF, pokrytej lakierem i laminatem.

Czytaj również: Szafka na buty z siedziskiem

Solidne stoły okrągłe rozsuwane to świetny sposób na zaoszczędzenie dostępnej przestrzeni. Doskonale spełniają one swoje podstawowe zadanie, ponieważ w trakcie wizyty gości, można łatwo powiększyć powierzchnię użytkową ich blatu. Dzięki temu zorganizowanie przyjęcia z dużą ilością gości, nie będzie już stanowiło żadnego problemu.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Kuchnia, Salon