Szafka na buty musi być funkcjonalna ale również estetyczna

Komoda do przedpokoju GAMA

Urządzenie domowego przedpokoju lub pokoju socjalnego dla pracowników biurowych, polega na doborze odpowiednich mebli. Do tej kategorii należy szafka na buty, wyposażona w siedzisko lub montowana na ścianie.

W trakcie aranżowania przedpokoju lub pomieszczenia zajmowanego przez pracowników, nie należy zapominać o takim meblu, jak szafka na buty. To niezbędny element wyposażenia, w którym można przechowywać noszone obuwie, jak również dodatkowe akcesoria, przeznaczone do ich oczyszczania czy też pielęgnacji. Funkcjonalna szafka na buty powinna być dopasowana do powierzchni użytkowej holu, korytarza lub przedpokoju. Osoby poszukujące atrakcyjnej cenowo szafki, przeznaczonej do przechowywania obuwia, powinni zapoznać się z asortymentem naszego sklepu. Każda szafka na buty z naszej oferty prezentuje się efektownie. Można zdecydować się na produkt w wersji stojącej. Dużym zainteresowaniem naszych klientów cieszy się także szafka na buty wisząca, wyposażona w siedzisko.

Szafka na buty do montażu ściennego

Wisząca szafka na buty z siedziskiem 60cm KLARA
Wisząca szafka na buty z siedziskiem 60cm KLARA

Asortyment naszego sklepu internetowego zawiera wyroby meblarskie z frontami na wysoki połysk. Do tej kategorii należy wisząca szafka na buty z siedziskiem 60 cm Klara 01 Biała. To produkt wyposażony w złącza mimośrodowe marki Blu. Jest to sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu wyeliminowano nieestetycznie prezentujące się otwory montażowe, wystające śruby czy inne elementy w postaci zaślepek, negatywnie wpływających na walory wizualne takiego produktu, jak szafka na buty wisząca z kolekcji Klara. Wyrób ten ma funkcjonalne siedzisko, pokryte przyjemnym w dotyku materiałem tapicerowanym, w modnym w tym sezonie kolorze gołębim. Wyrobem z tej samej kolekcji, na który warto zwrócić uwagę jest wysoka i wisząca szafka na buty w połysku 60 cm Klara 07. To mebel o głębokości 30 cm i wysokości 160 cm, wykonany z płyty laminowanej. Produkt ten ma uchwyty krawędziowe i system tip-on, stanowiący alternatywę klasycznych uchwytów. Ta piękna szafka na buty Klara jest pozbawiona widocznych elementów montażowych.

Może Cię zainteresować: Szafki stojące do łazienki mają szerokie zastosowanie

Funkcjonalna szafka na buty może wyróżniać się także trwałością i efektownym wyglądem. Produkt ten może być ozdobą pomieszczeń mieszkalnych i firmowych.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Przedpokój