Wieszaki na ścianę do Twojego przedpokoju

Przedpokój z wieszakiem

Kupując wyposażenie do przedpokoju, należy pamiętać o takim elemencie, jak wieszaki na ścianę, które pełnią w tym pomieszczeniu ważną funkcję.

Każdy przedpokój to miejsce, do którego wchodzi się jako do pierwszego, przekraczając próg mieszkania. Wiąże się to z pozostawianiem w tym miejscu wierzchniego ubrania czy bagaży. Przydatne w takiej sytuacji są z pewnością wieszaki do przedpokoju, na których można zwiesić odzież czy torbę. Wyroby te można znaleźć w ofercie naszego sklepu w bardzo różnorodnej kolekcji modeli. Proponujemy, zarówno wieszaki na ścianę wykonane z metalu, płyty MDF czy drewniane. Istnieje możliwość dopasowania tych wyrobów do pozostałych mebli, znajdujących się w przedpokoju. Wykonywane są z materiałów trwałych i wytrzymałych na intensywne użytkowanie. Niektóre z nich posiadają specjalne zawieszki, ułatwiające ich wypoziomowanie na ścianie. To produkty, do których montażu nie są potrzebne specjalistyczne narzędzia. Mogą być nabywane osobno bądź w komplecie z innymi meblami do przedpokoju, z tej samej kolekcji.

Wieszaki na ścianę – niezbędne wyposażenie do przedpokoju

Wieszak ścienny na kurtki 100cm GAMA

Mając na uwadze zakup takich wyrobów jak wieszaki na ścianę, warto skorzystać z oferty naszego sklepu. Przygotowaliśmy dla naszych klientów bogatą gamę produktów, które idealnie spełnią tę funkcję. Należy do nich wieszak ścienny czarny GAMA. Produkt ten został wykonany z wysokogatunkowej płyty MDF, laminowanej na czarno. Metalowe haki, w tym samym kolorze będą idealnie utrzymywać powieszone na nich ubranie. Podobne cechy posiada wieszak ścienny na kurtki 100 cm GAMA. Ten wyrób w jasnym kolorze naturalnego drewna, został wyposażony w praktyczną półkę, na której można położyć rękawiczki czy szalik. Czarne haki sprawiają, że produkt ten idealnie pasuje do aranżacji skandynawskiej lub industrialnej. Montaż tego wyrobu nie nastręcza specjalnych trudności.

Zobacz również: Szafka na buty – niezbędny element każdego przedpokoju

Wieszaki na ścianę pełnią bardzo ważną funkcję w przestrzeni przedpokoju. Warto dobierać je odpowiednio do metrażu tego wnętrza.