Stoły okrągłe rozsuwane idealny do małego mieszkania

Aranżowanie pomieszczenia, w którym na co dzień spożywa się posiłki, wymaga starannego przemyślenia. Warto wyposażyć to wnętrze w funkcjonalne stoły okrągłe rozsuwane, przy których usiądą nie tylko domownicy, ale także zaproszeni goście. Coraz więcej osób decyduje się na posiadanie jadalni lub też wydzielonego miejsca, w którym można celebrować wspólne posiłki bądź też organizować przyjęcia w… Czytaj dalej Stoły okrągłe rozsuwane idealny do małego mieszkania

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Kuchnia, Salon

Siatka zamiast górnych szafek kuchennych?

Urządzamy kuchnię, więc trzeba kupić szafki – to wydaje się oczywiste. Mało kto wyobraża sobie inną formę przechowywania kuchennych utensyliów inaczej, niż w zabudowanych szafkach stojących i wiszących. A jednak są inne możliwości. Jedną z nich jest kuchnia pozbawiona górnych szafek, które zastąpione są metalową siatką. Stalowa siatka, która pokrywa ścianę nad zlewozmywakiem, kuchenką i… Czytaj dalej Siatka zamiast górnych szafek kuchennych?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Kuchnia

Stół do kuchni – jaki materiał będzie najlepszy?

Wybierając stół do kuchni, musimy podjąć szereg decyzji. O ile wielkość i kształt mebla są w dużej mierze podyktowane metrażem pomieszczenia, o tyle czeka nas trudna decyzja o tym, z jakiego materiału ma być wykonany stół do kuchni. Prezentujemy najpopularniejsze możliwości oraz opisujemy wady i zalety każdego rozwiązania. Drewno Klasyczny materiał to naturalne drewno. Stoły… Czytaj dalej Stół do kuchni – jaki materiał będzie najlepszy?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Kuchnia

Hokery – krzesła do nowoczesnych wnętrz

Hokery, czyli wysokie stołki początkowo spotykane były niemal wyłącznie w barach i restauracjach. Ich wielkość dostosowywano do kontuarów w lokalach. Ostatnio stały się szalenie modnym elementem wystroju naszych domowych wnętrz. Jak wybrać hokery i kiedy tego typu meble sprawdzą się w domu? Jak zaaranżować hokery w domu? Wysokie stołki barowe najczęściej wstawiane są do kuchni.… Czytaj dalej Hokery – krzesła do nowoczesnych wnętrz

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Kuchnia

Jakie krzesła do kuchni wybrać?

Kuchnia nie bez powodu nazywana jest sercem domu. Często służy nie tylko do przygotowywania posiłków, ale też przyciąga domowników i gości, by posiedzieć z kubkiem kawy czy herbaty. Dlatego ważne jest, by w kuchni znalazł się choć niewielki kącik, gdzie można usiąść. Jakie krzesła przydadzą się w tym pomieszczeniu? Wszystko zależy od wielkości kuchni. Jeśli… Czytaj dalej Jakie krzesła do kuchni wybrać?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Kuchnia