Szafka na buty z siedziskiem

Szafka na buty z siedziskiem biała LIMA ST2

Solidnie wykonana szafka na buty z siedziskiem przyda się w każdym przedpokoju, holu lub korytarzu. To mebel mogący być elementem wyposażenia pomieszczeń mieszkalnych i firmowych.

Wytrzymała szafka na buty z siedziskiem pełni kilka funkcji. Produkt ten może posiadać uchylne schowki, które przydadzą się do przechowywania noszonego na co dzień obuwia i akcesoriów. Starannie wykonane i odpowiednio wyprofilowane siedzisko, stworzono z odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału tapicerowanego. Osoby zainteresowane wyżej wymienionym produktem meblarskim, mogą zapoznać się z asortymentem naszego sklepu internetowego. Dostępna w nim szafka na buty z siedziskiem to produkt znanej i cenionej marki. Stanowi to potwierdzenie jego wysokiej jakości. Atrakcyjna cena tego wyrobu idzie w parze z jego łatwym montażem. Posiadamy szafki na buty z siedziskiem, dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i rozmiarach do wyboru.

Szafka na buty z siedziskiem z podstawą w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru

Szafki na buty z siedziskiem 120cm GAMA 02
Szafki na buty z siedziskiem 120cm GAMA 02

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępna jest funkcjonalna szafka na buty z siedziskiem z podstawą wykonaną z płyty laminowanej. To produkt posiadający drzwiczki otwierane na metalowych zawiasach GTV. Rekomendowana przez nas szafka na buty z siedziskiem 120 cm gamma ma różne kolory. Może zamówić podstawę w odcieniu złotego dębu, ciemnego orzecha, jasnego grafitu, matowej czerni bądź brylantowej bieli o matowym wykończeniu. Uchwyty, które posiada proponowana przez nas szafka na buty z siedziskiem mogą mieć barwę aluminium lub matowej czerni. Osoby zainteresowane efektownie prezentującym się meblem na niskiej podstawie, mogą zdecydować się na taki wyrób, jak szafka na buty z siedziskiem 60 cm gamma 01 Orzech Ciemny. Można dopasować do niej uchwyty standardowe krawędziowanie lub typu tip-on blum.

Przeczytaj także: Szafa do przedpokoju – czym kierować się przy wyborze?

Praktyczna w użyciu szafka na buty z siedziskiem przyda się każdemu właścicielowi domu, mieszkania lub pomieszczeń biurowych. Produkt ten jest łatwy do samodzielnego montażu. Został on wykonany w taki sposób, aby przetrwać w doskonałym stanie przez bardzo długi czas.